Dj - Wodzirej

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową obsługę imprez tanecznych o różnym charakterze.
Repertuar muzyczny jest dopasowywany pod Wasze indywidualne preferencje. Dużą wagę przykładamy do wykonania i estetyki całego eventu. Oświetlenie, którym dysponujemy nadaje bajecznego klimatu w całej sali. Na Państwa życzenie podczas wesela przeprowadzamy liczne zabawy, które integrują wszystkich przybyłych gości.

Profesjonalne prowadzenie imprez takich jak:

- Wesela, Poprawiny, Rocznice
- Bale Sylwestrowe, Karnawałowe
- Imprezy Firmowe, Integracyjne
- Bankiety, Prywatki
- Osiemnastki, Urodziny, Imieniny
- Imprezy okolicznościowe
- Dyskoteki, Studniówki, Połowinki, Dancingi
- Bale Maturalne, Gimnazjalne

Witam serdecznie Państwa,

zajmuje się profesjonalną obsługą muzyczną imprez .Swoje bogate doświadczenie pozwala mi na dużo lepszy kontakt z gośćmi, jestem wodzirejem który wychodząc na środek Sali, wyciska z gości wszystkie siły, a oni z chęcią biorą udział w wszelakiego rodzaju zabawach,konkursach.
Muzykę dopasowuję do każdego gustu dzięki czemu zapewniam zabawę wszystkim uczestnikom imprez. Posiadam szeroki repertuar muzyki polskiej i zagranicznej od lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te, biesiadę,disco polo oraz muzyczne nowości.
Wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy pozwala mi zagwarantować niesamowity efekt sceniczny uroczystości.
Zajmuję się również dekoracją światłem, dzięki której z każdej, nawet przeciętnej sali stworzę dla Was bajkowe wnętrze, które rozświetli najważniejszy dzień Waszego życia.
Moją dewizą jest profesjonalne podejście do uroczystości, gdyż na każdej imprezie staram się dawać 100% swoich możliwości, aby zapewnić państwu wysoki standard usługi.

Profesjonalny sprzęt

Szukasz pomysłu na swoje wesele ,jubileusz , 18-nastkę lub inną okazję w Poznaniu i okolicy? Chcesz by była ona udana, pomysłowa, a Twoi goście wyszli z niej wytańczeni oraz zadowoleni po jej zakończeniu. Zapraszam do skorzystania z usług – dj, wodzirej, oświetlenie – by przekonać się, jak wiele pomysłów mamy dla Państwa przygotowanych .

Jako dj gwarantujemy każdy rodzaj muzyki, niesamowite efekty świetlne oraz wachlarz wybranych przez Państwa zabawnych konkursów czy zabaw, a wszystko to, by Wasze wesele czy impreza okolicznościowa była niezapomniana.

Chcielibyśmy trafić z Naszą ofertą do wszystkich , którzy nie mają pomysłu jak zorganizować i poprowadzić dane wydarzenie. Ten wyjątkowy dzień może być przeżyty na wiele sposobów. My chcemy by był on jedyny w swoim rodzaju abyście po latach wspominali miło Nas oraz dany dzień! By przyniósł Państwu wiele wspomnień, wrażeń i emocji, które powinny kumulować się na parkiecie.

Podczas wesel dj nie boi się odezwać do gości. Poza informowaniem o przebiegu imprezy i poszczególnych atrakcjach, zawsze znajduje czas na toasty, które wygłasza osobiście lub przekazuję mikrofon zainteresowanym osobom oraz specjalne dedykacje. Nie ulega wątpliwości, że przed weselem trzeba organizować i załatwiać niezliczoną ilość spraw. Niewiele z nich jest jednak równie ważnych jak zapewnienie gościom dobrej muzyki do zabawy. W końcu bez niej nie będzie tańca. A gdzie jak gdzie, ale na weselu tańczy się do upadłego. Wspólne zabawy już na początku wesela sprawią, że Wasi bliscy nie będą czuli się nieco skrępowani. Zagwarantują także wspaniałą zabawę do białego rana. Prawdziwe wesele ma miejsce tylko raz w życiu, dlatego postaramy się, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Dlaczego dj ? Przede wszystkim cena. Przestrzeń – sprzęt potrzebny DJowi zajmuje niewiele miejsca, co czasem jest sprawą decydującą, jeśli liczy się dla nas każdy dostępny metr. Szerszy wybór – znacznie trudniej znaleźć zespół, który zagra wszystkie nasze ulubione piosenki niż dj, który je nam puści !