Kim jesteśmy

Firma Biały Welon powstała z myślą o was. Wiemy ile czasu potrzeba do zorganizowania ślubu i wesela. Dlatego Nasza oferta skierowana jest do wszystkich par, które zamierzają zawrzeć związek małżeński.

W Naszej ofercie znajdziecie państwo, eleganckie limuzyny z dekoracjami kwiatowymi (żywe i sztuczne), które upiększa najcudowniejszy dzień Waszego życia. Przystroimy kościół Twoich marzeń pięknymi alejami kwiatowymi, girlandami, świecznikami i tiulami.

Nasze bukiety ślubne swoim oryginalnym wykonaniem i niepowtarzalnym wzornictwem dodadzą uroku Pani młodej, a także proponujemy profesjonalne zespoły muzyczne, najlepszych filmowców wideo i fotografów. Na Państwa życzenie dojedziemy z oferta, otwarci na różne sugestie i propozycje dostosujemy się do możliwości finansowych, a jednocześnie gwarantujemy 100% satysfakcji. Dziękujemy parom, które skorzystały z naszych usług, a Państwa serdecznie ZAPRASZAMY.

Skontaktuj się!

Dlaczego my?!

Najlepsza opcja!

Firma Biały Welon świadczy usługi ślubne w szerokim zakresie. Każde zlecenie traktujemy poważnie i jeśli już przystąpimy do realizacji, angażujemy się całym sercem w jego wykonanie.

Wiarygodność

Dotrzymanie terminu i indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy naszego zespołu.

Robimy to co kochamy!

Profesjonalizm to nasze drugie imię. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce i Państwo do nich dołączą.

Nasza misja i wizja

Firma Biały Welon powstała z myślą o was. Wiemy ile czasu potrzeba do zorganizowania ślubu i wesela. Dlatego Nasza oferta skierowana jest do wszystkich par, które zamierzają zawrzeć związek małżeński. W Naszej ofercie znajdziecie państwo, eleganckie limuzyny z dekoracjami kwiatowymi (żywe i sztuczne), które upiększa najcudowniejszy dzień Waszego życia. Przystroimy kościół Twoich marzeń pięknymi alejami kwiatowymi, girlandami, świecznikami i tiulami.